close
چت روم

طنز

فاز تو فان
فازتوفان
انجمن
همکاري با ما
تماس با ما


ورود کاربران
  faz


  نام کاربري :
  رمز عبور :

 • ثبت نام
 • فراموشي رمز عبور


لينکستان

در طــــــــــــــــــــــــ ـول ترم: 


سه روز مانده به امتحان:


دو روز مانده به امتحان:


شــــــــــــــــــب امتحان:


یک ساعت قبل از امتحان:


ســر جــــلسه امتحان:


هنگام ترک جلسه امتحان:


یـــــک هفته بعد از امتحان:  


فاز تو فانبرچسب ها :

تصوير طنز و باحال دانشجويي , بهترين تصوير طنز و باحال دانشجويي , جديدترين تصوير طنز و باحال دانشجويي , دانلود تصوير طنز و باحال دانشجويي , مشاهده جديد ترين تصوير طنز و باحال دانشجويي , عکس طنز و باحال دانشجويي , تصوير جديد طنز و باحال دانشجويي , تصوير اين ماه طنز و باحال دانشجويي , اخبار جديد در باره طنز و باحال دانشجويي , تصوير کيفيت دار طنز و باحال دانشجويي , تصوير مينياتوري طنز و باحال دانشجويي , کاريکاتور طنز و باحال دانشجويي , دانلود تصوير هاي طنز و باحال دانشجويي ,
 
 گاهی اوقات بیماری های نادر و عجیب وارد فازی می شوند که از حالت یکی بیماری ساده خارج شده و تبدیل به مشکلی افسانه ای می شود. دانشمندان به بیماری هایی کشف کرده اند که تنها می توان در افسانه ها یا کارتون های کودکان آن را مشاهده کرد.اگر کارتون های کودکان را مشاهده کرده باشید با شخصیت آلیس در سرزمین عجایب آشنا هستید. این شخصیت دارای حالتی بود که می توانست وارد دنیای خاصی شود که در این فضا همه چیز بزرگ و کوچک می شدند. شاید میان کودکان باشند آن هایی که دوست دارند جای آلیس باشند وارد این سرزمین شوند اما باید بدانید این حالت به عنوان یک بیماری خطرناک و عجیب شناخته می شود.

"ابیگل موس" خانمی است که از بیماری عجیب "آلیس در سرزمین عجایب" رنج می برد که باعث شده است هر وسیله ای در کنار او بزرگ و کوچک شود. این بیماری بر روی حس بینایی و همچنین قوه تخیل انسان تاثیر بسیاری می گذراد و تقریبا بخش اعظمی از آن را تحت تاثیر قرار می دهد.این خانم 24 ساله زمانی متوجه این حالت شد که قسمتی از سریال آلیس را مشاهده کرد و با دیدن حرکات و دنیای عجیب آن شباهت های بسیاری با دنیای خودش دید. او سپس به پزشک مراجعه کرد و با بیماری نادر خود بیشتر آشنا شد.
 
به گفته ابیگل دنیایی او روزانه صدها بار کوچک و بزرگ می شود.خانم"موس" می گوید: "برخی مواقع زمانی که در حال استراحت هستم حس می کنم دست و پایم در حال بزرگ شدن است و انگار تمام بدن من بلند و بزرگ می شود. این باعث می شود تا تمام ذهن من پیچیده شده و سردردهای شدیدی به من دست دهد" این بیماری درمان خاصی ندارد و بیشتر باید با روانشناسی آن را درمان کرد.

فاز تو فانبرچسب ها :

تصوير اليس در سرزمين عجايب , بهترين تصوير اليس در سرزمين عجايب , جديدترين تصوير اليس در سرزمين عجايب , دانلود تصوير اليس در سرزمين عجايب , مشاهده جديد ترين تصوير اليس در سرزمين عجايب , عکس اليس در سرزمين عجايب , تصوير جديد اليس در سرزمين عجايب , تصوير اين ماه اليس در سرزمين عجايب , اخبار جديد در باره اليس در سرزمين عجايب , تصوير کيفيت دار اليس در سرزمين عجايب , تصوير مينياتوري اليس در سرزمين عجايب , کاريکاتور اليس در سرزمين عجايب , دانلود تصوير هاي اليس در سرزمين عجايب , فاز3نتر , فاز2فان ,شماره صفحه
فاز تو فان
تعداد صفحات : 4
تبليغات
تبليغات در فازتوفان
آمار
   آمار کاربران
    افراد آنلاين فازتوفان افراد آنلاين : 1
   تعداد کاربران فازتوفانتعداد کاربران: 1880
   آمار مطالب
   Faz2Fun کل مطالب : 1379
   Faz2Fun نظرات : 358
برنده گان مسابقه بهترين پيامک ها
  farzane
  1.
  نفر اول
  mahdis16
  2.
  نفر دوم
خبرنامه
  خـبرنامه فازتوفان

  با عضويت رايگان در خبرنامه فاز تو فان مطالب به ايميل شما ارسال ميشود ايميل خود را بدون www وارد کنيد

تبلیغات شما در اینجا محل درج آدرس

تبلیغات شما در اینجا محل درج آدرس

تبلیغات شما در اینجا محل درج آدرس

کليه حقوق سايت فازتوفان نزد مدير آن محفوظ بوده و کپي برداري از قالب و مطالب حرام مي باشد.

طنز

فاز تو فان
فازتوفان
انجمن
همکاري با ما
تماس با ما